Co jest najważniejsze w relacjach międzyludzkich? 

Dla każdego może to być coś innego, dla mnie odpowiedź jest jedna – zaufanie.

To strona firmowa, ale z uwagi na specyfikę działalności, czuje się w obowiązku powiedzieć kilka słów o sobie. W końcu nieruchomości, to przeważnie jeden z najważniejszych składników majątku i trudno od kogolowiek wymagać by powierzyć ich przyszłość osobom zupełnie anonimowym.

Nazywam się Filip Dąb-Mirowski. Obrotem nieruchomościami zajmuję się od 2006 roku. Zacząłem od pośrednictwa w sprzedaży. Po latach doszła do tego także adminstracja ze szczególnym naciskiem na zarządzanie najmem. Jako agent nieruchomości zajmowałem się tak klientami indywidualnymi jak i korporacyjnymi. W oparciu o swoje doświadczenia, pomagałem w restrukturyzacji biur nieruchomości. Zajmowałem się wprowadzaniem procedur i szkoleniami pracowników. Pełniłem też funkcję dyrektora działu sprzedaży, współpracowałem z mediami.


Od kilku lat działam na własny rachunek. Pomagam klientom, poszukując czasem bardzo nietypowych nieruchomości, albo służę pomocą w komercjalizowaniu budynków, które wydawałoby się – nie miały przed sobą żadnej przyszłości. Doradzam, podpowiadam i mówię jak jest. Asystuję od samego początku, do samego końca otrzymanego zlecenia. Pomagam w negocjacjach, łagodzę spory. Wiem, że w tak ważnych i jednocześnie delikatnych sprawach jakimi jest obrót nieruchomościami, liczy się wyczucie.

W realizacji powyższych działań, często współpracuję z zaprzyjaźnionymi agentami lub zarządcami, co do których jakości pracy nie mam żadnych wątpliwości.

Pomagam również w trudnych sytuacjach prawno-finansowych związanych z zadłużonymi nieruchomościami.

Pracuję na terenie Warszawy i okolic.

Jeśli powyższa deklaracja wydaje się dla Ciebie interesująca, napisz, a może nawiążemy współpracę.

Pozdrawiam,

Filip Dąb-Mirowski