SPRZEDAŻ – SUPER OFERTA

Budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 586 m2 położony w Jaktorowie, pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 719 – dogodny wylot na trasę A2 oraz S8. Bardzo blisko Baranowa i przyszłego Centralnego Portu Komunikacyjnego!

Obecnie w całości wynajmowany. Dobra stopa zwrotu, możliwość przejęcia najmu lub wykorzystania obiektu na własne potrzeby gospodarcze.

Cena ofertowa: 1.700.000 zł

Budynek (pow. użytkowa 586 m2) składa się z części biurowej z zapleczem socjalnym (pow. 203 m2) oraz hali magazynowo-produkcyjnej (371 m2). Na terenie parking dla klientów i pracowników (łącznie dla 20+ samochodów).

Obiekt powstał w 2014 roku, na ocieplonych fundamentach z żelbetu, z izolacją podłoża, na których posadowiono stalowe ramy wspierające ściany złożone z dwóch warstw blachy trapezowej (wełna mineralna), a w części socjalnej gazobetonu wykończonego tynkiem mineralnym. Konstrukcja zamknięta od góry stropodachem z membrany protan, ocieplonym wełną mineralną i krytym blachą trapezową.

Część biurowa stanowi recepcję wraz z wydzieloną salą w typie open space o łącznej powierzchni 108 m2 oraz poczekalnie o pow. 17 m2. Podłoga kryta wykładziną, a w niej otwory na przyłączenia sieci elektrycznej i komputerowej. Wysokie okna PCV. Wysokość pomieszczeń 3-3.5m. Na piętrze niewielki magazyn oraz pokój techniczny z instalacją wentylacyjną (łącznie ok 73 m2).

Część socjalna składa się ze stołówki z aneksem kuchennym (ok. 33 m2) oraz dwóch łazienek (jedna z dwiema kabinami, druga dostosowana dla niepełnosprawnych). W przedsionku przejścia do części magazynowej znajduje się także pokój biurowy dla pracujących na hali (18 m2).

Część biurowo socjalna ogrzewana jest kaloryferami lub nawiewem. Na podłodze terakota.

Część magazynowa to hala o wysokości między 4 a 6m, z dwoma niezależnymi bramami wjazdowymi (wysokość 3,5m z możliwością zwiększenia wysokości). Cała podłoga pokryta żywicą, niepyląca. Hala posiada duże okna, oraz dwa świetliki z systemem ppoż/oddymiania. Odległość od podłogi do podwieszonych na stelażach lamp 3.7m, przy czym istnieje możliwość ich zdjęcia lub podciągnięcia wyżej. Ogrzewanie/chłodzenie odbywa się poprzez wydajny system nawiewu, wliczając w to kurtyny powietrzne przy obu bramach wjazdowych.

Budynek w pełni klimatyzowany. Pełen system alarmowy. Media: elektryka (trójfazowe, 96 kW), gaz, woda z przyłącza, kanalizacja sanitarna – własna.

Stan budynku i wyposażenia – bardzo dobry.

Teren ogrodzony i zagospodarowany (nasadzenia krzewów i drzewek). Brama wjazdowa automatyczna, możliwość zainstalowania szlabanu przy samym zjeździe z drogi wojewódzkiej (nowy asfalt). Wjazd na teren działki oraz droga do samych magazynów wyłożona betonowymi płytami. W części parkingowej tłuczeń. Nieruchomość doskonale widoczna z drogi, z uwagi na wielkość całej działki (4500m2) możliwość ustawienia świetnie widocznych reklam, neonów etc.

Dodatkowo, gotowe plany budowy budynku piętrowego mieszkalnego o pow. mieszkaniowej 128 m2. Media w działce doprowadzone już bezpośrednio pod miejsce budowy. Możliwość rozbudowy istniejących budynków.

Teren objęty MPZP – oznaczenie 1MN/U.

Chcesz wiedzieć więcej?

dzwoń: 0 603 785 100

pisz: info@agent23.pl