Do sprzedania słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w centralnym punkcie Saskiej Kępy.

🟢

Zarówno lokalizacja jak i rozkład mieszkania stanowią idealną propozycję dla inwestorów szukających nieruchomości z przeznaczeniem pod najem. Przestrzeń podzielona jest na:

👉salon z kuchnią (27,6 m2)

👉dwie sypialnie (8 i 11 m2)

👉łazienkę (4 m2) a wszystkie pomieszczenia połączone są

👉centralnym korytarzem (ok 6 m2)

👉Łączna powierzchnia wynosi 56,90 m2.

🟡

Większa sypialnia posiada wyjście na loggię (ok 4 m2). Podobnie jak salon, ma okna skierowane na zachód. W obydwu zamontowana jest klimatyzacja (Hitachi).

🟠

Mieszkanie zostało odświeżone w 2016 roku, przy okazji wymiany pionów wodno-kanalizacyjnych. Wstawiono nowe drzwi wewnętrzne i ościeżnice, poprawiono instalację elektryczną (oświetlenie, wtyczki i przełączniki), zrobiono malowanie.

🔍 W sypialniach na ścianach gładź, w salonie gładź i „baranek”. Na podłodze drewniany parkiet w dobrym stanie. Okna PCV. W przestrzeni kuchni i korytarza podłoga wyłożona płytkami. Pokoje umeblowane. Łazienka z wanną. Możliwość wydzielenia osobnej, widnej kuchni o powierzchni ok 7 m2 (tak było pierwotnie). Do wprowadzenia po ewentualnym odmalowaniu.

🏠Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z lat 60’tych XX wieku przy ul. Saskiej. Dwustronny, okna na ul. Saską oraz pobliską szkołę.

🌳Wejście przez odgrodzone i zadrzewione podwórko.

🚌Blisko przystanki autobusowe w stronę centrum oraz Politechniki.

🍜W odległości 5 minutowego spaceru od ul. Francuskiej. W bezpośredniej okolicy m.in. sklep Auchan, apteki, przychodnia, szkoła podstawowa i liceum, piekarnia, paczkomat, liczne restauracje.Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 5 m2).

📄Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, z możliwością założenia księgi wieczystej. Grunty uregulowane.Cena. 750 000 zł

✒️Oferta na wyłączność. Nie pobieram prowizji od kupujących !Klucze w biurze. Zobacz mieszkanie i zaproponuj swoją cenę.

tel. 603785100

Agent23


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *