Słoneczne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe (pow. 54.56 m2) z balkonem i możliwością wydzielenia osobnej kuchni.

Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego (z możliwością założenia KW). Grunty uregulowane. Lokal położony jest na drugim piętrze (z 3), w budynku na zamykanym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 57. Jest to wspaniała lokalizacja w bezpośredniej bliskości Parku Szczęśliwickiego.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju (19.33 m2) połączonego z kuchnią (9.22 m2), z którego można wyjść na balkon (4.85 m2). Pomieszczenia te mają ekspozycję zachodnią, z widokiem na piękną zieleń. Po przeciwległej stronie położona jest sypialnia (13.47 m2), z oknami wychodzącymi w kierunku wschodnim. Po środku znajduje się komunikujący wszystkie pomieszczenia przedpokój (5.27 m2), z którego wchodzi się do garderoby (3.22 m2) i łazienki (4.05 m2).

Mieszkanie zostało opróżnione z większości mebli, pozostała zabudowa kuchenna wraz z urządzeniami: lodówko-zamrażarką i kuchenką z piekarnikiem. W łazience prysznic i pralka. Świeżo po malowaniu ścian i sufitów. Gotowe do wejścia lub adaptacji wedle własnego gustu.

Lokal jest widny, przewiewny, w lecie nigdy się nie nagrzewa poza granicę komfortu. Okna PCV w dobrym stanie. Na podłodze płytki. Klatka schodowa kameralna i zadbana, tylko dwa mieszkania na piętrze. Brak windy.

Budynek z 1999 roku. Wysokość pomieszczeń 2.6 m.

Czynsz: ok. 700 zł (z FR i podatkiem).

Cena: 650 000 zł

W cenie miejsce w garażu podziemnym w formie zamykanego boksu o powierzchni 14.95 m2, który z racji swoich gabarytów pełni też funkcję piwnicy (półki na ścianie).

Oferta dostępna wyłącznie u mnie, nie pobieram prowizji od kupującego.

Zapraszam do kontaktu i oglądania.

603 785 100


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *