Szanowni Państwo, oferuję do wynajęcia przestronny i przytulny apartament 3 pokojowy w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy – Holland Park na ul. Książęcej przy pl. Trzech Krzyży.

Nieruchomość składa się z 3 pokoi (90 m2): salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu (lub drugiej sypialni), z dwiema łazienkami (jedna z wanną, druga z prysznicem) oraz pralni. Z każdego pomieszczenia można dostać się na ciągnący się przez całą długość mieszkania balkon.

Mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD. Świeżo malowane, w pełni umeblowane. Do wyłącznego użytku najemcy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę). Budynek z ochroną 24h.

W bezpośrednim sąsiedztwie Pl. Trzech Krzyży i GPW, Sejm, hotel Sheraton. Z mieszkania rozciąga się piękny widok na park im. Rydza-Śmigłego, którego bliskość pozwala na unikalną w skali dzielnicy rekreację (jogging, rower). Mieszkanie jest ciche(!).

Cena 6300 złotych + media

Serdecznie polecam,
telefon 0 603 785 100


Comfortable and modern apartment in the very center of Warsaw.

90 square meters big, with large living room connected with fully equipped kitchen, a bedroom, office room, two bathrooms (one with bath, other with shower) and a laundry closet. A long balcony with access from every room. It’s quiet, with a nice view of the nearby city park of Rydz-Smigly. Located next to Pl. Trzech Krzyzy, Warsaw Stock Exchange, House of Parliment in the prestigious Holland Park residence complex.

24h security, underground garage with large parking slot, storage room in the cellar.

Price: 6300 zloty + utilities.

call: +48603785100


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *