Do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 57/59.

Powierzchnia 65,46 m2 składająca się z przedpokoju, dwóch sypialni, dużego salonu połączonego z kuchnią, łazienki z kabiną prysznicową oraz osobnej toalety. Okna obydwu sypialni wychodzą na osiedlową uliczkę (płn-wsch), a salonu i kuchni na podwórko (południowy-zachód). Z salonu można wyjść na zielony, obsadzony trawą taras (25 m2).

Lokal dobrze doświetlony i cichy. Na podłodze glazura i panele podłogowe. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka), pół otwarta na salon (możliwość jej oddzielenia). W sypialni i przedpokoju szafy w zabudowie. Łazienka z pralką i kabiną prysznicową (jest miejsce do wstawienia wanny).

Mieszkanie położone jest na wysokim parterze trzypiętrowego budynku (rok budowy 1999).

Przynależy do niego miejsce garażowe (duży zamykany boks), który z powodzeniem pełni również rolę komórki lokatorskiej. Płatne dodatkowo 50.000 zł.

Forma prawna: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną KW (bez wpisów i obciążeń).

Czynsz: 850 zł.

Cena: 650.000 zł + 50.000 zł garaż

Okolica: bezpośrednia bliskość Parku Szczęśliwickiego, pływalnie, sklepy, usługi, CH Blue City i Reduta. Połączenia komunikacyjne: autobus, tramwaj, SKM.

Osiedle zamknięte i monitorowane.

Zapraszam do kontaktu .

0 603 785 100


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *