Oferta na wyłączność, bez prowizji od kupującego!

Cena: 1.700.000 zł

Budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 586 m2 położony w Jaktorowie, pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 719 – dogodny wylot na trasę A2 oraz S8. Bardzo blisko Baranowa – przyszłego Centralnego Portu Komunikacyjnego!

Budynek (pow. użytkowa 586 m2) składa się z części biurowej z zapleczem socjalnym (pow. 203 m2) oraz hali magazynowo-produkcyjnej (371 m2). Na terenie parking dla klientów i pracowników (łącznie dla 20+ samochodów).

Obiekt powstał w 2014 roku, na ocieplonych fundamentach z żelbetu, z izolacją podłoża, na których posadowiono stalowe ramy wspierające ściany złożone z dwóch warstw blachy trapezowej (wełna mineralna), a w części socjalnej gazobetonu wykończonego tynkiem mineralnym. Konstrukcja zamknięta od góry stropodachem z membrany protan, ocieplonym wełną mineralną i krytym blachą trapezową.

Część biurowa stanowi recepcję wraz z wydzieloną salą w typie open space o łącznej powierzchni 108m2 oraz poczekalnie o pow. 17m2. Podłoga kryta wykładziną, a w niej otwory na przyłączenia sieci elektrycznej i komputerowej. Wysokie okna PCV. Wysokość pomieszczeń 3-3.5m. Na piętrze niewielki magazyn oraz pokój techniczny z instalacją wentylacyjną (łącznie ok 73m2).

Część socjalna składa się ze stołówki z aneksem kuchennym (ok. 33 m2) oraz dwóch łazienek (jedna z dwiema kabinami, druga dostosowana dla niepełnosprawnych). W przedsionku przejścia do części magazynowej znajduje się także pokój biurowy dla pracujących na hali (18m2).

Część biurowo socjalna ogrzewana jest kaloryferami lub nawiewem. Na podłodze terakota.

Część magazynowa to hala o wysokości między 4 a 6m, z dwoma niezależnymi bramami wjazdowymi (wysokość 3,5m z możliwością zwiększenia wysokości). Cała podłoga pokryta żywicą, niepyląca. Hala posiada duże okna, oraz dwa świetliki z systemem ppoż/oddymiania. Odległość od podłogi do podwieszonych na stelażach lamp 3.7m, przy czym istnieje możliwość ich zdjęcia lub podciągnięcia wyżej. Ogrzewanie/chłodzenie odbywa się poprzez wydajny system nawiewu, wliczając w to kurtyny powietrzne przy obu bramach wjazdowych.

Budynek w pełni klimatyzowany. Pełen system alarmowy. Media: elektryka (trójfazowe, 96 kW), gaz, woda z przyłącza, kanalizacja sanitarna – własna.

Stan budynku i wyposażenia – bardzo dobry.

Teren ogrodzony i zagospodarowany (nasadzenia krzewów i drzewek). Brama wjazdowa automatyczna, możliwość zainstalowania szlabanu przy samym zjeździe z drogi wojewódzkiej (nowy asfalt). Wjazd na teren działki oraz droga do samych magazynów wyłożona betonowymi płytami. W części parkingowej tłuczeń. Nieruchomość doskonale widoczna z drogi, z uwagi na wielkość całej działki (4500m2) możliwość ustawienia świetnie widocznych reklam, neonów etc.

Dodatkowo, gotowe plany budowy budynku piętrowego mieszkalnego o pow. mieszkaniowej 200 m2. Media w działce doprowadzone już bezpośrednio pod miejsce budowy. Możliwość rozbudowy istniejących budynków. Teren objęty MPZP – oznaczenie 1MN/U.

Zapraszam do kontaktu: 603785100


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *